◄ Others cities

The website for going out with friends and making new friends in your city.
         
OVS Holidays ►
 • Thanks to your help, the site will remain healthy
 • Detects problems and win points for becoming VIP Member
 • Your anonymity is guaranteed!

Which offense do you want to submit to the community?

Login
(Vadere)


Profile descriptionVadere  


Registration date
15 September 2023
Their favorite events

No events have been attended

Registration reliability
0 0 0 0
 
Personal Info
Rankings
First Name : Vadere
Sex : Man
Status : Single, without children
Birthday : 13 May 1991 (33 )
Area : France voisine


Not ranked
A few words

چگونه بفهمیم باتری گوشی تلفن همراه سالم است؟

 اگر از هر یک از ما بپرسند که چه چیزی در زندگیتان به قدری مهم است که با فاش شدن محتوای آن، باعث میشود که دیگر همان آدم قبلی نباشید، چه پاسخی میدهید؟ احتمالا اولین پاسخی که به ذهن هر یک از ما میرسد گوشی تلفن همراهمان باشد. اما گوشی موبایل شما آنقدر هم که فکر میکنید قابل اعتماد نیست و میتواند در بعضی اوقات باعث کلافگی و سلب اعتماد شما شود. تصور کنید که قرار مهمی دارید و یا در سفر میباشید، بنا به عادت گوشی موبایلتان را کاملا شارژ میکنید و به قرار خود و یا سفرتان ادامه میدهید. ناگهان با اینکه مدت زیادی از کار شما نگذشته است، متوجه میشوید که باتری تلفن همراه شما خالی شده است و این زمان خالی شدن باتری گوشیتان بسیار بیشتر از چیزی بود که انتظار آن را داشتید. در این زمان شاید خالی شدن زود هنگام باتری تلفن همراهتان برای شما آنچنان اهمیتی نداشته باشد، اما تصور کنید که در همین هنگام چه تعداد کسانی که نمیخواهند از طریق گوشی موبایل با شما ارتباط برقرار کنند. اما برقراری ارتباط ممکن نیست و دستگاه مشترک مورد نظر خاموش میباشد. امروزه گوشیهای موبایل بخش جدایی ناپذیر زندگی ما هستند. شما کمتر کسی را میتوانید در دنیای مدرن امروز پیدا کنید که از گوشی موبایل استفاده نکند. همهگیری استفاده از گوشی موبایل سبب شده که به نوعی همگی ما فارغ از سن و سوادی که داریم با نحوه و چگونگی کار با تلفن همراه آشنا باشیم. اگر شما از کاربران گوشیهای موبایل هستید، قطعا برای شما این سؤال بسیار پیش آمده است که چگونه از سلامت باتری گوشی موبایل خود مطمئن شویم. باتریهای گوشی موبایل درست به مانند تمامی قطعات الکترونیکی دیگر، ممکن است پس از مدتی استفاده فرسوده شوند و این امری کاملا اجتناب ناپذیر است. به علاوه بسیاری از کارهای دیگر نیز میتواند انجام این روند را تشدید کند و باعث شود که عمر باتری گوشی شما زودتر تمام شود. در این مقاله به شما نکاتی را یادآوردی میکنیم تا از طریق این نکات سلامت باتری گوشی موبایل خود را چک کنید و بتوانید طول عمر باتری گوشیتان را افزایش دهید، پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

چه عواملی باعث ضعیف شدن باتری گوشی میشود؟

چگونه بفهمیم باتری تبلت سامسونگ Tab A 10.1 2016 سالم است. قبل از اینکه بخواهیم باتری گوشی تلفن همراه خود را تست کنیم که بفهمیم آیا سالم است یا خیر، بهتر است به عواملی بپردازیم که میتواند باعث شود سلامت باتری گوشی شما تهدید شود. زیرا همانطور که این ضرب المثل معروف را حتما شنیدهاید، پیشگیری بهتر از درمان است. قطعا همه ما تا حدودی با عواملی که میتواند سلامت باتری گوشیما را تهدید کند آشنا هستیم، برای مثال همه ما میدانیم که استفاده از گوشی در حین شارژ شدن میتواند به باتری آن آسیب زیادی وارد کند. اما بازهم علیرغم آنکه این نکته را میدانیم، اکثر مواقع آن را رعایت نمیکنیم، اجازه بدهید به شما این موضوع را اثبات کنم. به گوشی تلفن همراهی که اکنون دارید، فکر کنید. زمانی که آن را خریدهاید را به یاد بیاورید، چگونه با آن رفتار میکردید؟ آیا غیر از آن است که گوشی خود را حتی نیم سانتیمتر هم به جایی پرت نمیکردهاید؟ اکنون بعد از استفاده از آن گوشی پس از چندین ماه و حتی چندین سال چگونه با آن رفتار میکنید؟ آیا غیر از این است که اکثر شما که در حال خواندن این مقاله هستید، گوشی موبایل خود را از مصافتهای طولانی پرتاب میکنید که حتی میتوانید از این حین با بسکتبالیتهای مشهورهم رقابت کنید و حتی شاید برنده شوید. مراقبت از باتری گوشی تلفن همراه هم به همین شکل است، همه ما میدانیم و آگاه هستیم که چگونه میتوانیم از گوشی موبایل خود استفاده کنیم تا به آن آسیبی نرسد.

 برای مثال چیزی شبیه به محال است که شما پس از خرید گوشی تلفن همراه جدید خود، آن را به شارژ وصل کنید و ساعتها به کار با آن بپردازید در حالی که گوشی شما دارد به طور مستقیم از برق شارژ دریافت میکند. اما پس از چندین ماه، امکان دارد حتی از شب تا صبح مشغول کار با گوشی خود باشید در حالی که دارد به طور مستقیم از برق شارژ میشود. پس به دنبال این نباشید که چه عواملی میتواند باتری گوشی تلفن همراه شما را ضعیف کند، زیرا همه ما میدانیم کار درست چیست و به راحتی میتوانیم کار درست را از نادرست تشخیص دهیم. قطعا همه ما میدانیم که بعضی از بازیهای سنگین و پرحجم نظیر کال آف دیوتی موبایل و پابجی میتواند تا چه حد باعث تضعیف باتری شما شود، اما باز هم ساعتها به بازی کردن میپردازیم.

  To:
 • Send them a private message
 • Show the list of their upcoming events
 • Know if you have already met this person during an event

 • Log in!

  Fb Connect

« Find others
Check out the forum